Mercedes-Benz оновив зовнішність кросоверів EQA та EQB (Фото)

Mercedes-Benz представив оновлені кросовери EQA та EQB, йдеться у повідомленні прес-служби бренду. Автомобілі змінилися як зовні, і технічно.

Спереду в автомобілів з’явився новий дизайн псевдорешітки радіатора і з’явилася світлодіодна смуга, що з’єднує ходові вхідні вогні.

У салоні встановили новий 10,25-дюймовий екран мультимедійки. Крім того, встановлено нову аудіосистему Burmester, яка підтримує технологію об’ємного звуку Dolby Atmos.

Обидва кросовери можуть оснащуватися трьома силовими установками на вибір. У найдешевших виконаннях встановлюється один електромотор потужністю 190 к.с. Більш дорогі комплектації оснащені двома електродвигунами, сумарна потужність яких становить 228 або 292 к.с.

Для автомобілів передбачені батареї ємністю 66,5 та 70 кВт*год. Запас ходу на одній зарядці варіюється від 396 до 536 км, залежно від версії. При цьому для кожної комплектації запас ходу збільшився приблизно на 30 км.

Старт продажів оновлених кросоверів EQA та EQB у Європі відбудеться восени 2023 року. Постачання автомобілів розпочнеться на початку 2024 року.


Не пропустіть