Представлений Land Rover Defender 90 Marine Blue Edition (Фото)

Компанія Land Rover представила особливу версію тридверного Defender з морською тематикою – виробник іноді випускає спеціальні видання цієї культової моделі.

Версія Marine Blue Edition, створена на базі тридверного Defender 90, призначена спеціально для Німеччини. Презентація нової моделі збіглася з проведенням Кубка світу з кайтсерфінгу на морському курорті Зільт на півночі Німеччини.

Для цієї ексклюзивної версії автомобіля було обрано естетику автомобілів Defender 1960-70-х років, що характеризується характерним синім відтінком кузова. Цей класичний колір був відтворений у спеціальній версії, яка також виділяється білим дахом та білими колісними дисками, що імітують сталеві штамповані ободи.

Зовнішній вигляд та інтер’єр прикрашають шильдики Marine Blue Edition, а внутрішня оббивка салону виготовлена ​​з коричневої шкіри. За оснащенням ця спеціальна версія повторює базовий варіант Defender SE.

Технічні характеристики залишаються незмінними: версія D250 обладнана 3,0-літровим дизельним двигуном із двома турбінами із сімейства Ingenium, який видає 249 к.с. і 570 Нм крутного моменту. Двигун доповнений 48-вольтовою гібридною системою, автоматичною 8-ступінчастою коробкою передач та повним приводом.

Виробництво Land Rover Defender 90 Marine Blue Edition буде обмежено 25 екземплярами, ціна починається від 99 800 євро.


Не пропустіть