Mercedes Sprinter перетворили на позашляховий будинок на колесах (Фото)

Популярність автобудинків класу B різко зросла, оскільки VanLife став мейнстрімом. Airstream не новачок у цьому сегменті та розширює свою присутність завдяки впровадженню нової міжштатної автомагістралі 19X.

Це менша за розміром і доступніша версія Interstate 24X, 5,8-метровий будинок на колесах, створений на базі Mercedes Sprinter і призначений для роботи як у місті, так і поза мережами. Останній акцент очевидний відразу, оскільки модель має щітковий щиток, додаткові ліхтарі та захисне покриття на капоті та нижній частині кузова.

Позашляхову тему повторюють трубчасті бічні підніжки та чорні алюмінієві диски, взуті у всюдихідні шини. Модель також оснащена зовнішнім душем та навісом для патіо з електроприводом та світлодіодним освітленням. Оскільки фургон був «спеціально створений для любителів активного відпочинку та бездоріжжя», він був розроблений для поїздок бездоріжжям. В результаті він оснащений двома літій-залізо-фосфатними батареями ємністю 100 А/год, а також встановленими на даху сонячними панелями, які забезпечують потужність 250 Вт.

У салоні є двоколірні передні сидіння, що повертаються. Великі зміни відбуваються далі, оскільки тут є камбуз із раковиною та стільницями із твердої поверхні. Серед інших особливостей — шафи з плавним закриванням, мікрохвильова піч та невеликий холодильник/морозильник. Також є індукційна варильна панель, яку можна забрати, коли вона не використовується. Ззаду є дві довгі лавки, які можуть служити двома односпальними ліжками. Їх також можна трансформувати у двоспальне ліжко розміром 1880 мм на 1778 мм.


Не пропустіть