Kia розповіли про гібридні седани Optima

Південнокорейський автовиробник Kia опублікував офіційні технічні характеристики двох гібридних версій нового покоління седана Kia Optima – EcoPlugin і EcoHybrid. Зокрема, згідно з інформацією від виробника, силова установка Kia Optima EcoPlugin з можливістю поздарядки від мережі укомплектована 156-сильним 2,0-літровим бензиновим мотором, електромотором на 50 кВт і комплектом літій-полімерних акумуляторів. Сумарна віддача агрегату, що працює в парі з 6-ступінчастим “автоматом”, становить 205 к.с.

Версію Optima EcoHybrid призводить гібридна силова установка, до складу якої входить бензиновий мотор потужністю 156 “конячок” і електродвигун на 38 кВт. Сумарна потужність силової установки становить 195 к.с.

Як видно з опублікованих зображень, зовні гібридні версії Кіа Оптима нового покоління будуть відрізнятися від звичайних седанів радіаторною решіткою і колісними дисками. А в салоні гібридів буде замість тахометра розташований індикатор заряду батареї. Даних про ціни на новинки поки від автовиробника не надходило.

auto.ria.com