Абсолютно новий Subaru Forester розкритий на офіційних фото

Нещодавно компанія Subaru розмістила в Мережі офіційний тизер нової моделі. При цьому, що це саме за автомобіль, виробник повідомляти не став. Однак багато експертів упевнені, що йдеться про Subaru Forester 2024 року. Підтвердженням цього є фотографії оновленого паркетника, які опублікували китайські ЗМІ. На них повністю розсекречено зовнішність та салон машини. Прем’єра кросовера нового покоління має відбутися на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Поки що жодної підтвердженої інформації про паркетник немає. Однак очікується, що автомобіль виросте у розмірах. При цьому технічну частину успадкує від актуального кросовера. На американському ринку базовим двигуном залишиться 2,5-літровий атмосферний агрегат з віддачею в 185 к.с. Не буде революції і в оформленні інтер’єру. Судячи з фото, тут збережуть аналоговий щиток приладів, портретний мультимедіа тачпад і традиційний селектор КПП.

В основі автомобіля лежатиме колишня архітектура. При цьому зовнішність кросовера зміниться досить сильно. На фото видно, що всі кузовні панелі японської моделі нові. А замість висхідної підвіконної лінії тепер використовується профіль, практично паралельний днищу. Відновилася і оптика машини.