4,8 л на 100 км: в Україну привезли нову економічну модель (Фото)

На український ринок виходить нова Honda ZR-V. Перші кросовери вже прибули в нашу країну для сертифікації. Про це повідомляє «Фокус».

Honda ZR-V — новий кросовер японської марки, який займе нішу між моделями HR-V і CR-V. Його конкурентами стануть Kia Sportage і Nissan Qashqai.

4,5-метровий кросовер Honda ZR-V вирізняється обтічним дизайном з похилим дахом і широкою решіткою радіатора. Автомобіль побудований на платформі моделі Civic.

Спорідненість із Honda Civic помітна в салоні, адже в нього запозичили кермо, передню панель, цифрові прилади та 9-дюймовий сенсорний дисплей. Об’єм багажника кросовера становить 380-1312 л.

Нова Honda ZR-V в Україні буде запропонована виключно в гібридній версії. У ній колеса обертає 184-сильний електромотор, а 2,0-літровий бензиновий двигун на 143 к. с. служить генератором. Середня витрата палива становить лише 4,8 л/100 км.

Ціна Honda ZR-V становить 1 799 900 гривень. Модель запропонована в одній комплектації Elegance з двозонним клімат-контролем, електроприводом дверей багажника, камерою, навігацією, датчиками дощу і світла, адаптивним круїз-контролем і набором систем безпеки.