Легендарний Toyota Land Cruiser 70 виходить на ринок (Фото)

Toyota Land Cruiser 70 – це тріумфальне повернення, переосмислене як сучасне диво, що зберегло свої легендарні позашляхові можливості та отримало сучасні вдосконалення. Його продажі стартують у Японії 29 листопада.

Завдяки нестарілому дизайну та габаритам новий Land Cruiser 70 готовий підкорити будь-яку місцевість. Велика колісна база 2730 мм забезпечує стійкість і маневреність, а зручний кут в’їзду 33 і кут з’їзду 26 гарантує, що ніяка перешкода не буде занадто складною. Крім того, малий радіус розвороту 6,3 м дозволяє швидко маневрувати в обмеженому просторі.

Під міцною зовнішністю Land Cruiser 70 ховається надійна підвіска, здатна впоратися із найскладнішими дорожніми умовами. Передні виті ресори та задні листові ресори забезпечують необхідну підтримку та гнучкість під час руху бездоріжжям. Автомобіль оснащений сучасним 4-циліндровим дизельним двигуном (1GD-FTV) об’ємом 2,8 л, що розвиває вражаючу потужність 204 к.с. та крутний момент 500 Нм. Цей двигун працює в парі з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, забезпечуючи плавну та ефективну передачу потужності.

Що стосується позашляхових якостей, то Land Cruiser 70 не розчаровує. Він оснащений системою часткового повного приводу з функціями допомоги при старті на підйомі та спуску, а також системою контролю стійкості та активного контролю тяги.

Ці функції забезпечують водієві впевненість та контроль навіть на найскладніших ділянках дороги.