Hyundai показала оновлений кросовер Tucson (Фото)

Компанія Hyundai розсекретила оновлений кросовер Tucson. Після рестайлінгу він отримав суттєві зміни у дизайні. Так, новинку обладнали новою решіткою радіатора, іншою оптикою та видозміненим бампером із особливими накладками.

У салоні автомобіля встановили триспицеве мультикермо, а також об’єднані в один кластер цифрову приладову панель і сенсорний дисплей мультимедійної системи. Також кросовер отримав нову центральну консоль з бездротовим зарядним пристроєм для смартфона та двома підсклянниками. При цьому важіль перемикання передач було перенесено на кермову колонку.

Всі технічні характеристики оновленого Hyundai Tucson поки що засекречені. Очікується, що повністю розсекретять новинку лише на початку 2024 року. Швидше за все, машина буде доступна зі звичайними ДВЗ та з різними гібридними силовими установками.

В Україні дорестайлінговий Hyundai Tucson пропонується зі 230-сильною гібридною установкою на базі 1,6-літрового мотора і 2,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 150 к.с.. Ціни стартують від 1 006 100 грн.