Найшвидший Porsche Cayman підготували для гонок (фото)

Компанія Porsche представила трекову модифікацію найбільш потужного і швидкого «Каймана» GT4, яка отримала назву Clubsport. Купе без допуску на дороги загального користування дебютувало на автосалоні в Лос-Анджелесі, пише motor.ru.

На автомобілі стоїть шистициліндровий двигун, що на дорожньому варіанті на 3,8 л, який видає 385 “коней”. На гоночні версії цей двигун працює в парі з роботизованою коробкою PDK з двома зчепленнями.

Також модель отримала механічне блокування заднього диференціала, яке відсутнє в цивільній версії. При цьому Cayman GT4 Clubsport оснастили полегшеною задньою підвіскою від гоночного купе 911 GT3 Cup, 380-міліметровими гальмівними дисками, каркасом безпеки, шеститочкові ремені безпеки і гоночним кріслом.

Плюс до всього, у авто є антиблокувальна система гальм з 12 режимами роботи.

Маса Cayman GT4 Clubsport становить 1300 кілограмів. Модель можна укомплектувати 70-, 90- (стандартна версія) або 100-літровим паливним баком.

Новинка адаптована для участі, наприклад, в гонках на витривалість німецької серії VLN, чемпіонатах Pirelli World Challenge, Continental Tire Sports Car Challenge, Pirelli GT3 Cup Trophy та канадському Ultra 94 GT3 Cup Challenge.
Вартість Porsche Cayman GT4 Clubsport становить 110000 євро.


Не пропустіть