Знаменитий Porsche Cayenne переходить на електрику (Фото)

У 2026 році Porsche Cayenne нарешті отримає електричну версію, хоча бензинові моделі з двигунами V8 продовжують тішити поціновувачів моделі своєю потужністю. Porsche одночасно дотримується традиційного дизайну 911 з задньомоторним розташуванням і активно впроваджує інновації, як, наприклад, перший Cayenne та майбутні електричні моделі 718.

Cayenne EV буде побудований на подовженій платформі Macan Electric (PPE), яка також використовується Audi Q6 e-tron і скоро з’явиться на Q8 e-tron. Електричний Cayenne продаватиметься разом з оновленою бензиновою версією Cayenne, яка використовує іншу платформу, що підтримує гібридні, але не повністю електричні силові установки.

Поки що невідомо, якими будуть силові установки у Cayenne EV, але ймовірно, що вони будуть схожі на ті, що використовуються в Macan Electric. Наприклад, базовий Macan 4 має 402 к.с. та розганяється до 100 км/год за 4,9 секунди, а Turbo з 630 к.с. робить це за 3,1 секунди. Cayenne, будучи важчим, може мати трохи нижчу продуктивність, але очікується, що найшвидші електричні версії зможуть розганятися менш ніж за 3 секунди.

Електричний Cayenne, за зовнішнім виглядом, може бути сучаснішим, ніж бензиновий варіант, з дизайнерськими елементами від Macan Electric. Він буде швидшим, стильнішим і, ймовірно, матиме більше технологій, коли обидві версії з’являться в салонах у кінці 2026 року.

Джерело carscoops.com