Opel Mokka отримав гібридну модифікацію: відомі характеристики та ціни (Фото)

Opel представив кросовер Mokka другого покоління в 2020 році, базований на французькій модульній платформі CMP. Випуск моделі здійснюється на заводі Stellantis у Франції. У 2023 році Mokka була продана в кількості 104 676 одиниць, що на 8% більше, ніж у попередньому році, проте ще далеко до основного конкурента Volkswagen T-Roc, який розійшовся тиражем 204 610 екземплярів.

Opel Mokka тепер має гібридну версію, що доповнює традиційну з двигуном внутрішнього згоряння та повністю електричну модифікації. Гібрид оснащений 136-сильним бензиновим турбомотором об’ємом 1,2 літра, електродвигуном потужністю 28 к.с., і електрифікованою шестиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням.

Гібридна версія Opel Mokka має знижені витрати палива та викиди CO2 приблизно на 20% порівняно з моделлю з ДВЗ. Середня витрата палива складає 4,9 літра на 100 км за циклом WLTP, тоді як у моделі з ДВЗ та восьмиступінчастим автоматом цей показник становить 6,1 літра на 100 км.

Гібрид може рухатися виключно на електриці на низьких швидкостях, але дальність у цьому режимі складає лише близько 1 км через невелику ємність літій-іонного акумулятора. Opel Mokka Hybrid має три їздові режими – Eco, Normal і Sport. Розгін до сотні займає 9,1 секунди, максимальна швидкість – 207 км/год.

Дилери в Європі вже приймають попередні замовлення на нову модифікацію. У Німеччині ціна Opel Mokka Hybrid стартує від 31 915 євро, тоді як модель з аналогічним ДВЗ коштує від 28 565 євро.