BMW випустив позашляхову версію культового кросовера X5 (Фото)

BMW випустила нову позашляхову версію кросовера X5 з нагоди ювілею моделі. Перший автомобіль покоління E53 зійшов з конвеєра заводу в Спартанбурзі, Південна Кароліна, 1 вересня 1999 року, що вважається датою народження BMW X5. З нагоди 25-річчя марки було вирішено створити перший в історії моделі “позашляховий” варіант — ювілейний автомобіль у виконанні Silver Anniversary Edition отримав пакет xOffroad Package, який покращує можливості автомобіля на пересіченій місцевості.

Ювілейна версія базується на моделі xDrive40i і відзначається ексклюзивним кольором Lime Rock Grey та спеціальним шильдиком на дверях. Темний декор кузова запозичений у версії M Sport, а обробка з вуглецевого волокна в салоні – у X5 M60i та X5 M Competition. Особливий шильдик перед селектором коробки передач наголошує на ексклюзивному статусі моделі.

Пакет xOffroad, що є стандартним обладнанням, включає пневматичну підвіску з механічним блокуванням заднього диференціала і додатковим захистом днища. Модель має збільшений дорожній просвіт та додаткові чотири режими руху: xSnow, xSand, xGravel і xRocks. Кожен режим має попередньо встановлені налаштування для дорожнього просвіту, контролю тяги, перемикання коробки передач, реакції на прискорення та інших параметрів.

Оснащення включає xOffroad Camera з опцією xOffroad View, що дозволяє бачити на приладовій панелі картинку з навколишньої місцевості на швидкості до 35 кілометрів на годину. Цю картинку можна доповнити інформацією про нахил машини, ухил дороги, кут крену та поточний дорожній просвіт.

Спеціальна версія також має 20-дюймові колеса M Sport, які можуть бути обладнані позашляховими шинами General Grabber. Починаючи з серпня, BMW планує випустити близько 1000 екземплярів X5 Silver Anniversary Edition для ринку США. Вартість спеціальної версії становить 81075 доларів США, що на 11900 доларів дорожче за базову версію xDrive40i. У вартість включено багажник на даху, фаркоп для причепа, всепогодні килимки для підлоги та килимок для багажного відділення.

Джерело motor1.com