Ford тестує доступний електричний кросовер Puma Gen-E (Фото)

Шпигунські фотографи зняли електричну версію Puma, яка отримала назву Gen-E. Кросовер, який проходив випробування в Альпах, був сильно замаскований, але його дизайн натякає на оновлену Puma, представлену раніше цього року.

Незважаючи на камуфляж, видно деякі зміни, такі як повністю закрита решітка радіатора і модифікований передній бампер. Хоча шпигунські фотографи не змогли зазирнути всередину, очікується, що інтер’єр буде подібний до оновленої Puma. Це включає в себе 12,8-дюймову цифрову панель приладів і 12-дюймову інформаційно-розважальну систему SYNC 4, бездротову зарядку для смартфонів та набір систем допомоги водієві, таких як інтелектуальний адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go.

Технічні характеристики електродвигуна залишаються загадкою, але очікується, що Gen-E отримає трансмісію E-Transit Courier. Це може означати електродвигун потужністю 134 к.с. (100 кВт / 136 к.с.) та 214 фунт-фут (290 Нм) крутного моменту. Модель також може підтримувати швидку зарядку постійного струму потужністю 100 кВт, що дозволяє проїхати до 54 миль (87 км) за 10 хвилин зарядки.

Ford поки не розкрив багато інформації про новий кросовер, але раніше заявляв, що Puma Gen-E буде представлено пізніше цього року. Очікується, що ціна новинки буде вищою за звичайну Puma (25 800 фунтів стерлінгів), але значно нижчою, ніж Mustang Mach-E (43 330 фунтів стерлінгів) і Explorer EV (45 875 фунтів стерлінгів).

Таким чином, Ford продовжує розширювати свою лінійку електромобілів, пропонуючи нові моделі, які відповідають різним потребам і бюджетам споживачів.