Класичну модель Ford Capri відродили у вигляді електричного кросовера (Фото)

Ford представив новий електричний кросовер Capri, повертаючи на ринок легендарну назву після 38-річної відсутності. Від 1968 до 1986 року європейський ринок знав Ford Capri як “народне” спорткупе, яке відрізнялося своєю доступністю і простою конструкцією. Тепер ця назва відроджена, але вже в іншому форматі — електричному кросоверу.

Новий Ford Capri побудований на базі електромобіля Ford Explorer EV, виробництво якого нещодавно почалося в Німеччині. Обидва автомобілі створені на платформі MEB, запозиченій у Volkswagen, але дизайн у Capri повністю оригінальний. Він має виразне оформлення передка і характерний “хвостик” багажника, що виступає ззаду.

Інтер’єр нового Capri схожий на інтер’єр Explorer EV, зі строгими формами передньої панелі і великим вертикальним планшетом медіасистеми. Це забезпечує зручність і сучасний вигляд салону, який поєднує в собі функціональність і стиль.

Ford Capri буде доступний у двох варіантах: задньопривідний з одним електромотором потужністю 286 кінських сил та повнопривідний з двома моторами загальною потужністю 340 кінських сил. Базова версія отримає батарею на 77 кВтг, що дозволяє проїхати до 627 км, тоді як повнопривідний варіант матиме батарею на 79 кВтг із запасом ходу до 592 км.

Продажі електрокросоверів Ford Capri на європейському ринку стартують восени цього року. Ціни на новий Capri поки не оголошені, але очікується, що він буде конкурентоспроможним у своєму сегменті.

Джерело media.ford.com