Компанія Toyota представила «величну» версію Сamry (Фото)
У Китаї стартували продажі спеціальної версії Toyota Camry під назвою Glorious Edition, що перекладається як «величне виконання». Модель отримала матово-сірий кузов, затемнені логотипи Toyota та спортивний обвіс, до якого входять спліттер, задній дифузор і спойлер.
Дизайн автомобіля доповнено темною решіткою радіатора та 19-дюймовими колесами, що надає йому спортивного та преміального вигляду. Експерти вважають, що випуск цієї версії може бути спробою Toyota наслідувати Lexus.
Салон оздоблено натуральною шкірою та бархатом, а також оснащено атмосферним підсвічуванням із 64 кольорами. Особливістю є кнопка Boss Key, яка дозволяє зрушити переднє пасажирське сидіння для створення додаткового простору на задньому ряду.
Основою Glorious Edition став гібридний варіант дев’ятого покоління Camry. У його складі – 2-літровий двигун потужністю 197 кінських сил.