Skoda засвітила великий електричний кросовер із запасом ходу понад 600км (Фото)

Skoda готує свій найбільший електричний позашляховик, який буде заснований на концепті Vision 7S. Модель вже помічена під час зимових випробувань у Швеції, що є незвичним для бренду, який зазвичай тестує автомобілі в Альпах. Серійний варіант, очікуваний у 2026 році, буде значно більшим за Enyaq і матиме три ряди сидінь.
Дизайн автомобіля виглядає сучасно та мінімалістично, з втопленими ручками дверей і тонкими фарами, що об’єднують всі функції. Задня частина відрізняється виразним спойлером, великими дверима багажника з низьким порогом завантаження та вузькими ліхтарями, які простягаються через двері багажника.
Інтер’єр буде оснащений великим екраном, аналогічним 13-дюймовому дисплею в новому Enyaq. Модель отримає декілька версій з одним або двома електродвигунами, а також акумулятори, що забезпечать запас ходу понад 600 км на одному заряді. Офіційний дебют очікується наприкінці 2025 року.