Chery кидає виклик Toyota та запускає новий пікап Himla (Фото)

Китайський автовиробник Chery представив новий суббренд під назвою Himla, повністю присвячений пікапам. Це не перший подібний крок для компанії, відомої любов’ю до створення дочірніх марок, проте запуск Himla став особливо помітним як по оформленню, так і по амбіціях.

Перша модель Himla – це середньорозмірний пікап, який, за задумом розробників, повинен скласти конкуренцію таким важкоатлетам сегмента, як Toyota Hilux. Зовні новинка нагадує концепт KP11, представлений восени 2024 року, але тепер машина набула нового відтінку кузова, перероблених коліс і більш стриманої комплектації. На решітці радіатора все ще красується ім’я Chery, тоді як логотип Himla прикрашає задні двері – символ, ймовірно, натхненний величними Гімалаями.
Який вигляд має новий Chery Himla
Пікап Himla має сучасний та впевнений вигляд: агресивний капот, масивні крила, розділені LED-фари та декоративні захисні елементи підкреслюють його позашляховий характер. Задній бампер доповнений вбудованими підніжками, а колеса «взуті» у позашляхову гуму, натякаючи на солідний кліренс. Все це робить його візуально порівнянним з топовими версіями Ford Ranger, такими як Wildtrak.

Інтер’єр новинки також не підкачав. Тут і цифрова панель приладів, і великий сенсорний екран мультимедійної системи в дусі Tesla, і світла оббивка, що створює враження преміальної обробки. Для задніх пасажирів передбачені власні вентиляційні дефлектори, що також говорить про високий рівень оснащення.
Технічні характеристики поки що тримаються в секреті, але експерти очікують, що Himla буде побудований на рамній платформі і запропонує бензинові, дизельні та, можливо, гібридні або електричні версії. Це дозволить новинці конкурувати за показниками вантажопідйомності та тягового зусилля з такими моделями як Ford Ranger, VW Amarok, Mitsubishi Triton, Kia Tasman та іншими.
Пікап Himla анонсувала експортні поставки до Європи
Himla не залишиться виключно китайським продуктом: Chery вже анонсувала експортні поставки до Європи, Латинської Америки та Близького Сходу. Причому бренд планує цілу лінійку пікапів від компактних до повнорозмірних. У компанії обіцяють, що всі моделі Himla поєднують «позашляхову витривалість із витонченим дизайном», хоча наскільки ця формула виявиться життєздатною, покаже лише час.
Тим часом Chery продовжує зміцнювати свої позиції у сегменті утилітарних автомобілів. Слідом за запуском Himla компанія оголосила про відродження бренду Rely, який зосередиться на пікапах з гібридними, електричними та іншими альтернативними силовими установками. Це доповнить вже велике сімейство суббрендів Chery, куди входять Exeed, Jaecoo, Jetour, Omoda та інші.
Таким чином, Chery робить серйозну ставку на ринок пікапів, і, судячи з першого враження від Himla, вона має всі шанси заявити про себе не тільки в Китаї, але і на світовій арені.