Інформація про дебют Chevrolet Bolt (фото)

П’ятидверний електрохетчбек Chevrolet Bolt відсвяткує світову прем’єру 6 січня 2016 на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі, пише auto.mail.ru

У січні цього року на Детройтському автосалоні General Motors представив концептуальний електромобіль Chevrolet Bolt, який наступного року запустять в серійне виробництво. Причому світова прем’єра Chevrolet Bolt відбудеться не так на автосалоні, а на виставці споживчої електроніки CES.

За словами віце-президента General Motors Марка Рейса таке незвичайне місце дебюту обрано не випадково, так як після Детройтського автосалону більшість питань було задано виключно по електричній начинці Chevrolet Bolt. У Лас-Вегасі відповідати на них будуть не тільки представники General Motors, але і їх партнери з компанії LG Chem, які розробили для електромобіля блок батарей, зарядний пристрій, всю проводку, прилади та мультимедійну систему, що дозволяє управляти багатьма функціями електромобіля зі смартфона.

Зокрема, зі смартфона можна завантажити в мультимедійну систему список контактів, музику і попутно персоніфікувати настройки електромобіля під свій стиль водіння. Збільшити або зменшити чутливість педалі «газу», налаштувати жорсткість амортизаторів, чутливість рульового управління і ін. За допомогою смартфона можна припаркувати електромобіль у безпілотному режимі або викликати його зі стоянки в певне місце.

У серію Chevrolet Bolt піде з незначними змінами в екстер’єрі та інтер’єрі, а електрична начинка буде точно така ж, як і у концепт-кара. Це означає, що на повністю заряджених акумуляторах електромобіль зможе проїхати до 320 км, що дозволить його заряджати лише раз на тиждень при середньостатистичному пробігу 60 км в будній день. Продажі Chevrolet Bolt в США стартують в кінця 2016 року одночасно в 50 штатах, коштувати електромобіль буде 37000 доларів без урахування пільгових знижок надаються владою того чи іншого штату. Про поставки на інші ринки поки нічого не відомо, але Chevrolet Bolt має хороший експортний потенціал, і можна не сумніватися, що електромобіль незабаром з’явиться і на інших ринках.