Chevrolet оголосив вартість седана Cruze 2016

Один з найпопулярніших автомобільних виробників Сполучених Штатів Америки Chevrolet вирішив оприлюднити вартість новітньої моделі седана Cruze. Даний автомобіль належить до модельного ряду наступного року.

Ціна новинки починається від 17,5 тисяч доларів. Придбати седан можна буде вже в 2016 році.

Оновлена ​​модель буде представлена ​​відразу в декількох варіантах (LS, L, LT, Premier). Але американські споживачі зможуть використовувати переважно один турбомотор, об’єм якого складе 1,4 л. Даний двигун може витиснути до 153 «конячок».

Мотор працюватиме в тандемі з механічною коробкою з шістьма передачами. При бажанні авто можна оснастити автоматичною коробкою, яка допоможе автомобілю досягти ста кілометрів на годину за вісім секунд.

Розробники Chevrolet Cruze Sedan 2016 також поміняли і зовнішній вигляд моделі. Авто стало більш витонченим. Кожен автомобіль має нову систему Chevrolet MyLink, завдання якої забезпечити пасажирам відмінний настрій.

Поміняють автомобільні виробники також і оптику моделі. Крім того, буде значно вдосконалена система безпеки новинки.

Американські виробники отримають можливість купити Chevrolet Cruze Sedan навесні наступного року. Ціна авто, залежно від технічного оснащення, займе проміжок від 17,5 до 24 тисяч доларів….


Не пропустіть