На тести вивели новий японський пікап (фото)

Повністю новий Honda Ridgeline повертається на добірці свіжих шпигунських фото, демонструючи капітально перероблений середньорозмірний спортивний практичний пікап, пише avtovesti.com.

На початку цього року на автошоу в Чикаго Honda представила тизер-зображення другого покоління Ridgeline, але модель буде представлена ​​тільки в наступному році і буде продаватися як автомобіль 2017 модельного року. Цікаво, що Honda поспішала анонсувати новий Ridgeline і тепер, завдяки шпигунським фото, ми можемо отримати уявлення про те, чого можна очікувати від серійної моделі.

Незважаючи на камуфляж, легко помітити, що задні стійки виконані в традиційному стилі і вантажна платформа виглядає більш-менш стандартно для даного сегмента. Кузов цього прототипу візуально виглядає повністю готовим для серійного виробництва і, ймовірно, буде мало чим схожий на Ridgeline Baja Race Truck, показаний на SEMA кілька тижнів тому.

Під капотом, швидше за все, буде оснащуватися модернізованим 3,5-літровим V6, який встановлюється на попереднє покоління з віддачею 250 к.с. і 334 Нм крутного моменту в парі з 5-ступінчастою автоматичною трансмісією. З огляду на використання нової платформи, Ridgeline 2017, ймовірно, кілька зменшить у масі, що позитивно позначиться на паливній ефективності і продуктивності.

Як очікується, прем’єра нового покоління моделі відбудеться на одному з великих північно-американських автосалонів в наступному році.

На завершення, варто відзначити, що виробництво попереднього Ridgeline було припинено після 2014 модельного року. Можливо, це і стало причиною настільки ранньої демонстрації тизера наступника.