Компанія Hyundai показала інтер’єр нового флагмана

Компанія Hyundai опублікувала перше офіційне зображення інтер’єру нового флагманського седана G90, який буде випускатися під суббрендом Genesis. Деталей про оснащення моделі поки мало – відомо лише, що концепція інтер’єру отримала назву «Елегантна розкіш», пише motor.ru.

Судячи з шпигунських фотогарфій, новий седан буде пропонуватися з двома модифікаціями інтер’єру. Одна з них отримає тримісний задній диван з підлокітником що прибирається, в який вбудований блок управління мультимедійним комплексом і клімат-контролем, а друга стане оснащуватися двома окремими кріслами з підставками для ніг, холодильником і консоллю з великим монітором.

Управління задніми кріслами буде здійснюватися за допомогою кнопок на підлокітниках. Всього передбачено три основні режими – для відпочинку, читання і перегляду відео.

Роздільні сидіння отримає подовжений варіант G90, габаритна довжина якого і розмір колісної бази складуть 5495 і 3450 міліметрів відповідно. У моторну гамму моделі увійде шестициліндровий твін-турбо мотор 3.3 потужністю 370 кінських сил, а також 334-сильний 3,8-літровий атмосферник V6 і 425-сильна «вісімка» об’ємом п’ять літрів. Трансмісія – восьмиступінчастий «автомат».

Новий флагман Hyundai з’явиться в Південній Кореї в грудні цього року. До інших ринків модель добереться тільки в 2016-му.

254b0edbfa1c47f961edd7cbf7b7fc8ac223b3f5