Презентували 700-сильний Rezvani Beast X

Лінійка Rezvani Beast продовжує розширюватися – компанія представила новий Beast, пише avtovesti.com.

Описаний як найпотужніший і ексклюзивний Beast за весь час, модель отримала карбоновий кузов з унікальною передньою і задньою частиною. Автомобіль також отримав аеродинамічні бічні звіси і подвійне карбонове заднє антикрило для зменшення лобового опору. І останнє, але не менш важливе, спорткар укомплектували 19-дюймовими колесами, які можна взути в гуму Continental SportContact 5P або Toyo Proxes R888.

Нова модель оснащується 2,4-літровим твін-турбо мотором потужністю 700 к.с., що агрегатуються з 6-ступінчастою механічною або опціональною секвентальною автоматичною трансмісією. Rezvani не розкриває технічні характеристики, відзначаючи лише, що з одного із трансмісій 839-кілограмовий родстер розганяється з 0 до 96 км/год всього за 2,5 секунди.

rezvani-beast-x-6

Щоб контролювати цього «звіра» на дорозі, Beast X оснащений налаштованим в десяти напрямках амортизаторами Bilstein і високопродуктивною гальмівною системою Alcon.

Тираж новинки складе всього п’ять одиниць за стартовою ціною 325 000 доларів. Ціна, звичайно, не маленька, але власники отримають вільний доступ до цілого ряду гоночних треків на території США.

На додаток, Rezvani повідомляє, що Beast X знаменує початок роботи їх нового підрозділу X Division. Воно буде відповідати за будівництво «найекстремальніших і ексклюзивних» моделей Rezvani.