Geely відмовляється від двигунів внутрішнього згоряння

Китайський автовиробник Geely оголосив про майбутнє скорочення кількості двигунів внутрішнього згоряння на своїх моделях. Колишні силові установки планується замінювати гібридними і електричними, пише kolesa.ru.

Проект отримав назву «Blue Geely Initiative». Програма розрахована на період з 2016 по 2020 роки. В ідеалі передбачається взагалі відмовитися від бензинових моторів. У рамках своєї кампанії Geely пропонує іншим китайським виробникам також відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння.

Більш того, уряду Китаю був навіть запропонований законопроект, згідно з яким через чотири роки середня витрата палива автомобілів в Піднебесній не повинен перевищувати п’яти літрів на “сотню”, а щоб стимулювати покупців купувати більш екологічні транспортні засоби, в Geely обіцяють зрівняти ціни на моделі з ДВЗ і гібридні машини зі схожими характеристиками.

Почати втілення ініціативи в життя планується з моделі Emgrand EV. Запас ходу електромобіля складе трохи більше трьохсот кілометрів, а технологія швидкої зарядки дозволить відновити 80% енергії за півгодини і 100% – всього за 48 хвилин. Новинку побудують на платформі СМА, і вона ж буде лежати в основі всіх майбутніх гібридних моделей компанії.


Не пропустіть