Нове купе Infiniti: перші фото без камуфляжу

Модель Q60, яка з’явиться в 2016 році, засвітилася під час фотосесії, пише auto.mail.ru.

Марка Infiniti кидає новий виклик таким машинам, як Audi A5, Lexus RC, купе Mercedes C-класу і т.п. До випуску готовий Infiniti Q60 нового покоління, прем’єра якого через півтора місяці відбудеться на автосалоні в Детройті. Загальне уявлення про дизайн новинки ми могли скласти ще минулої зими, коли японці показали концепт майбутнього купе, і хоча серійна версія не в усьому повторює її риси, головні цікаві знахідки збереглися.

Якщо ви стали трохи плутатися в класифікації моделей Infiniti, нагадаємо, що ця двухдверка (строго кажучи – трьохдверка) є спадкоємицею моделі Infiniti G37, яка два роки тому змінила ім’я на Q60. Якщо тоді крім назви нічого не змінилося, то тепер перед нами повністю інший кузов, та й по технічній частині нововведень чимало.
Слідом за седаном Q50 купе отримало технологію steer-by-wire – без звичної механічного зв’язку між кермом і колесами. Подробиці про цю розробку – в нашому матеріалі «Тест-драйв Infiniti Q50. Любов йде по дротах?».
Якщо колись на купе ставився тільки один мотор – 3,7-літровий атмосферний V6, – то тепер покупцям запропонують вибір між 3-літровим агрегатом з подвійним турбонаддувом і 2-літровим турбомотором (до речі, він запозичений у «Мерседеса»). Про флагманський двигун повідомляється, що він буде розвивати 400 к.с. Для порівняння: у колишнього купе було максимум 354 к.с.