Kia Cerato готовий до дебюту (фото)

Рестайлінговий Kia K3, більш відомий вітчизняному споживачеві як Kia Cerato, без будь-якого натяку на камуфляж став черговою здобиччю фотошпигунів. Автомобіль «засвітився» на дорогах Південної Кореї, пише rst.ua.

Судячи по фотознімків, зміни в дизайні досить тонкі: нові бампери, інша головна оптика і задні ліхтарі. Зовсім небагато була підправлена ​​решітка радіатора – зараз вона більш закруглена, але це зміна дійсно незначна. Бічний профіль, здається, повністю відповідає поточній моделі.

З’ясували папараці і те, що цей майже промисловий зразок укомплектований 1,6-літровим турбодизелем двигуном, що розвиває з 136 к.с. і 300 Нм крутного моменту, які передаються на передню вісь завдяки семиступінчастої автоматичної коробки передач з подвійним зчепленням. Ще одним варіантом (для північноамериканського ринку) може стати 1,4-літровий турбований бензиновий двигун, запозичений у нової Elantra, де його потужність складає 128 к.с. і 211 Нм.

Для вітчизняного ринку, швидше за все, Kia Cerato будуть комплектувати добре знайомими нам по нинішньому поколінню 1,6- і 2,0-літровими бензиновими агрегатами з потужністю 130 і 161 к.с. відповідно.

Офіційна презентація оновленого Kia K3 на південнокорейському ринку очікується ще в цьому році. Старт продажів – початок наступного року.


Не пропустіть