Великий кросовер Volkswagen: нові фото і подробиці

Довжина нового позашляховика німецького бренду перевищує 5 метрів. Офіційна прем’єра моделі може відбутися вже цієї осені.

Чергова порція знімків нового кросовера Volkswagen з’явилася в розпорядженні китайського порталу Autohome. Головними ринками збуту для SUV стануть США і Китай. Очікується, що в Штатах модель продаватимуть під ім’ям Teramont. Чи збережуть цю назву для «піднебесного» ринку – поки точно невідомо.

Дизайн VW Teramont виконаний за мотивами концепту CrossBlue, представленого в 2013 році. За неофіційними даними, довжина серійного позашляховика становить 5 039 мм, ширина – 1 989 мм, висота – 1 773 мм, а розмір колісної бази дорівнює 2 980 мм. Таким чином, Терамонт на 238 мм довший, на 49 мм ширший і на 64 мм вищий нинішнього флагманського SUV бренду Volkswagen – Touareg. Колісна база Туарега – 2 893 мм.

Новий кросовер буде доступний в п’яти-і семимістній модифікаціях. Як відзначають китайські ЗМІ, на місцевому ринку SUV запропонують з дволітровим турбованим двигуном з віддачею в 186 або 220 к.с. У лінійку моторів американського варіанту може увійти бензинова «шістка» об’ємом 3,6 літра потужністю близько 280 к.с.

Прем’єра «піднебесного» кросу, швидше за все, відбудеться в листопаді поточного року на автосалоні в Гуанчжоу. Версія для США може дебютувати на мотор-шоу в Лос-Анджелесі, яке відкриється в тому ж місяці.


Не пропустіть