Mercedes-Benz E-Class 2016 появився на рендерних зображеннях

Ресурс OmniAuto.it представили свою цифрову варіацію майбутнього седана Mercedes-Benz E-Class (W213) 2016 модельного року.

Нове покоління середньорозмірного седана концерну Daimler вже неодноразово показувалося на шпигунських фото, так що припустити, як виглядатиме модель досить просто. Швидше за все, нам не доведеться чекати до Детройтського автосалону в січні – онлайн-прем’єра новинки, ймовірно, відбудеться в грудні. Автори рендера представили новий E-Class, як подовжений варіант останнього C-Class.

Дійсно, модель базуватиметься на платформі C-класу MRA і, як очікується, буде легше попередника, хоча трохи перевищить його за розмірами. Седан отримає більш просторий салон і, ймовірно, з’явиться більш розкішна версія Mercedes-Maybach E-Class з подовженою колісною базою за аналогією зі старшим побратимом. Салон буде сумішшю інтер’єрів С-Class і S-Class, ймовірно, з двома цифровими дисплеями останнього.

Слідом за седаном в січні, послідує більш практичний універсал (T-Modell), швидше за все, через кілька місяців його серійна версія буде представлена ​​на Женевському моторшоу. Універсал, імовірно, стане основою для посиленої версії з підведеною підвіскою за аналогією з Audi A6 allroad quattro.

mercedes-benz-e-class-2016-render