Компанія BMW підготує водневий автомобіль до 2030 року

Баварський автомобілебудівний концерн почне виробляти транспортні засоби з водневою силовою установкою до 2030 року – пише сайт BMW Blog, посилаючись на Клауса Фреліхома, керівника департаменту розвитку нових технологій BMW.

“Зараз ми активно придивляємося до сегменту автомобілів, що приводяться в рух водневими установками на паливних елементах. Я думаю, що перший водневий автомобіль BMW з’явиться на ринку, орієнтовно, в 2030 році”, – заявив журналістам Фреліха.

За словами якого, в даний момент необхідна для водневих автомобілів інфраструктура все ще досить слабо розвинена. При цьому, вартість подібних технологічних рішень залишається занадто високою.

Істотні поліпшення в інфраструктурі, необхідної автомобілів на паливних елементах, відбудуться, як вважають в керівництві BMW, приблизно до 2025 року. І вже до цього часу в надрах концерну повинен існувати концепт водневого автомобіля, готовий до якнайшвидшого запуску в конвеєрне виробництво.

Зараз, нагадаємо, у BMW є прототипи машин на паливних елементах – наприклад, варіації моделей i8 і 5GT. В цілому, BMW зацікавлена ​​в розвитку ринку водневих автомобілів, як і ще один автовиробник – японська “Тойота”, яка активно експериментує в цій області.


Не пропустіть