Lexus розглядає можливість випуску пікапа на базі Hilux

Lexus розглядає можливість випуску преміум-пікапа на базі останнього Toyota Hilux, пише avtovesti.com.

Хоча у Lexus цим ніхто не цікавився, виробник повідомив, що вивчає перспективи пікапа, за словами директора з планування продуктів Макото Тамака. Пікап на базі Hilux розглядається поряд з 7-місним RX і новим компактним кросовером, але Танака відзначив, що пікап «найменш імовірний».

Якщо модель буде схвалена, вона напряму буде конкурувати з майбутнім пікапом Mercedes-Benz на базі Nissan Navara, який за чутками, назвуть GLT. Він повинен вийти в 2019 році і обіцяє стати «справжнім Mercedes», незважаючи на японські корені.

Повертаючись до гіпотетичного пікапа Lexus, Танака зауважив, що у нього «дуже низький» пріоритет в даний момент, так що навряд чи ми побачимо його до кінця десятиліття. Вищезгаданий трьохрядовий RX, ймовірно, з’явиться перший.

Все більше і більше преміальних автовиробників прагнуть заповнити прогалини в сегменті кросоверів / позашляховиків, можливо, це свідчить, що фокус буде зміщений у бік висококласних пікапів? У деяких регіонах середньорозмірні пікапи дуже популярні, можливо, у Lexus вже є бізнес кейс, тим більше, при наявності готової платформи.


Не пропустіть