Електромобіль Chevrolet Bolt: перші фото

Закордонним автомобільним папарацці вдалося зловити в об’єктиви своїх фотокамер новий серійний електрокар Chevrolet, який, як очікується, буде носити ім’я Bolt. Помічений зразок був абсолютно позбавлений будь-якого маскування, тому що був учасником фотосесії. Світовий дебют новинки відбудеться через місяць в Лас-Вегасі, де пройде виставка споживчої електроніки, пише automotoclub.info

Серійний електрокар створений за мотивами однойменної концептуальної моделі, яку виробник представив на початку поточного року на мотор-шоу в Детройті. В порівнянні з концептом товарний зразок дещо змінився – з’явилася інша оптика і по-іншому оформлена задня стійка.

Інформації про технічну складову електричного Chevrolet Bolt поки, на жаль, немає. Єдине, що відомо – це те, що у створенні засоби пересування бере участь компанія LG. Автомобіль отримає від корейської марки електродвигун, батарею, систему клімат-контролю, інформаційно-розважальну систему та інше.

Очікується, що запас ходу на одній зарядці у машини становитиме близько 320 км. Виробник не має наміру розробляти версію Chevrolet Bolt, оснащену двигуном внутрішнього згоряння, який би міг заряджати комплект акумуляторів під час руху. Виробництвом новинки займуться співробітники підприємства в Мічигані. Ціна – близько 30 000 доларів.