Chevrolet офіційно представив оновлений седан Cobalt 2016

Бразильський підрозділ американського концерну General Motors офіційно представило оновлений седан Chevrolet Cobalt 2016 модельного року. Популярний автомобіль отримав фірмовий дизайн, властивий всім новим і оновленим моделям компанії, «посвіжілий» інтер’єр, інформаційно-розважальну систему MyLink II і буде пропонуватися на місцевому ринку у версіях LT, LTZ і Elite, пише carreviewauto.com.

1154-777x437

Оновлений седан Chevrolet Cobalt 2016 модельного року може похвалитися переглянутим оформленням екстер’єру, який тепер виконаний в корпоративному стилі марки Chevrolet. Автомобіль отримав нову решітку радіатора, нові стрілоподібні фари головного світла, новий задній бампер і витягнуті задні габаритні вогні, які заходять на кришку багажного відділення. Загальне враження від автомобіля — легкість і сучасність.

У салоні оновленого седана Chevrolet Cobalt 2016 змін не багато, але вони все-таки є. Автомобіль отримав нові дверні панелі зі зручними підлокітниками, модифікований блок управління мікрокліматом, переглянуту приладову панель, інформаційно-розважальну систему MyLink II сумісну з Apple CarPlay і Android Auto і багато іншого. Максимально укомплектований седан Chevrolet Cobalt Elite буде оснащуватися шкіряним салоном, датчиками світла і дощу, камерою заднього вигляду і багатьма іншими принадами. З точки зору технічної начинки оновлений седан Chevrolet Cobalt +2016 модельного року не зазнав змін. Автомобіль буде оснащуватися добре знайомими силовими агрегатами. Це: бензинові атмосферні двигуни 1.4 (102 к.с.) і 1.8 (108 к.с.). У парі з моторами може працювати 5-ступінчаста «механіка» або 6-діапазонний «автомат».