Mercedes-Benz вивів на тести свій флагманський седан

Mercedes-Benz почав тестування оновлений S-клас і кілька прототипів були помічені під час тестування без будь-якого камуфляжу.

Це вперше німецький виробник вивів свою флагманську модель для деяких попередніх випробувань, і ми помітили тільки деякі незначні візуальні зміни. Помітні зміни в передній частині де ми знаходимо переглянуті фари з новими світлодіодними денними ходовими вогнями.

S-Клас був презентований два з половиною роки тому, і тепер він постав перед автошпигунами з підтяжкою “обличчя” щоб залишитися конкурентноспроможним. Седан вже має багатий модельний ряд двигунів, який включає бензинове, дизельне паливо, гібридні силові агрегати і, таким чином, ми не очікуємо нових агрегатів, які будуть введені. Швидше за все, основні двигуни будуть отримувати вищі показники потужності і кращу економію палива.

Можливо Мерседес зосередиться на інтер’єрі, де буде застосовуватися деякі зміни в інформаційно-розважальній системі. Також можна розраховувати на нові оббивки і додаткові декоративні акценти.

Ще занадто рано говорити про те, коли автомобіль буде готовий, але не очікуємо, що це відбудеться раніше другої половини наступного року. Паризький автосалон 2016 імовірно прийме оновлений S-Клас, але це ще не підтверджено.


Не пропустіть