Легендарний “Кубик” від Mercedes-Benz приміряє ексклюзивний дизайн-пакет

Легендарний позашляховик Mercedes-Benz G-Class став доступний в ексклюзивній версії «designo manufaktur», що надає широкий вибір неповторних колірних рішень в зовнішньому і внутрішньому оформленні, пише autocentre.ua.

Mercedes-Benz G-Class у виконанні «designo manufaktur» виготовляється вручну в спеціальній майстерні в австрійському місті Грац. Покупець може вибрати оригінальне, матове забарвлення кузова – блакитний, сірий, золотистий або білий. При цьому можуть застосовуватися різні вставки-інкрустації – з вуглецевого волокна (AMG версій) або просто в чорному кольорі. До речі, чорним можуть бути пофарбовані легкосплавні диски коліс і дах автомобіля. Більше того, для Mercedes-Benz G-Class став доступний «нічний пакет», в який входять розширені арки коліс, бампери, корпуси зовнішніх дзеркал і дах – виключно чорного кольору. Більше того, бічні стекла, починаючи з другого ряду сидінь, мають глибоке тонування.

Якщо говорити про інтер’єр, то тут також можливі найрізноманітніші колірні поєднання натуральної шкіри. Це коричневий, насичений синій, шовково-золотистий. При цьому окремим кольором можуть бути виділені передня панель, центральна консоль, підголовники, ручки дверей, підлокітники і важіль ручного гальма. Версії Mercedes-AMG G 63 і G 65 «designo manufaktur» можуть мати спеціальне мікрофіброве покриття DINAMICA на сидіннях, центральній консолі, даху і панелях дверей. Крім того, можливе використання яскраво-червоних ременів безпеки, а також шкіряних вставок по всьому салону, також червоного кольору або ж прострочку червоними нитками.


Не пропустіть