Ще одна автомобільна компанія покидає Рoсiю

Компанія Geely збирається піти з Росії. На даний момент на російському автомобільному ринку вельми складна ситуація. Першими, хто почав бити тривогу, стали китайці. Так компанія Geely планує не тільки скоротити кількість своїх дилерів, а й зовсім зупинити своє виробництво.

Згідно з отриманими даними, автомобільна компанія Geely планує покинути автомобільний ринок Росії. Виробництво може бути перенесено до Білорусі.

Варто відзначити, що зараз у компанії є дев’яносто-чотири дилера на території Росії. Тридцять з них повідомили, що більше не отримують нові автомобілі, крім цього вони розповіли, що тепер виробництво автомобілів буде здійснюватися в Білорусі.

Дилери отримали повідомлення від компанії про те, що вони будуть переведені на сервісне обслуговування. Це говорить про те, що компанія не буде отримувати нові транспортні засоби, але при цьому буде також займатися продажем запчастин і обслуговувати своїх клієнтів.

На даний момент керівники компанії займаються реструктуризацією мережі дилерів. Це пов’язано з тим, що на російському ринку з’являться нові автомобілі. Поки що не йдеться про те, що діяльність компанії буде припинена.

Фахівці повідомляють, що найголовнішою причиною скорочення дилерів, є низький рівень продажів. Згідно з відомостями популярність цих автомобілів знизилася на тридцять п’ять відсотків.