Як Індія оновила свій перший суперкар

Перший індійський суперкар DC Avanti, що надійшов у продаж на внутрішньому ринку, отримав підсилену модифікацію. Індуси забезпечили машину великою кількістю “конячок” і зробили кузов більш агресивним. А після цього додали до назви приставку “310”, пише expres.ua

DC-Avanti-310-Limited-Edition-rear-three-quarter-launched

Насамперед, хлопці з Dc Design допрацювали мотор. Вони форсували 2-літровий пристрій з турбонагнітачем (виробництва Renault) з 250 до 310 сил. При цьому з агрегатом поєднали ту ж 6-ступінчасту “механіку” (проте при бажанні можна буде замовити і 6-швидкісний “автомат”).

Ну а потім, щоб підкреслити велику міць машини, специ вдягли DC Avanti у спортивний “обвіс” зі спліттером із вуглецевого волокна, розширеними порогами, новим заднім дифузором і антикрилом. На рівні з цими удосконаленнями оновлено ​​підвіску. Відтак кліренс зменшився на 20 мм. У салоні — спортивні “ковші” з алькантаровою оббивкою, кермо, обшите шкірою, і TFT-дисплей з прошивкою для спортивних датчиків. DC Avanti 310 надійде у продаж обмеженою серією — виробник обмежиться 31 екземпляром. У продаж “дводверник” надійде навесні наступного року. Ціна кожного екземпляра – 66 000 доларів.


Не пропустіть