Білоруський всюдихід МАС для арктичного бездоріжжя (ФОТО)

Білоруська компанія БелГАЗавтосервіс представила всюдихід МАС, створений для роботи в умовах Арктики. Машина побудована на рамі і агрегатах «Газелі», але в шасі використані планетарні редуктори оригінальної розробки (по одному на кожне колесо), пише gogetnews.info.

Кабіна всюдихода, запозичена у «Газелі», зміщена до задньої осі, а носова частина виконана зі склопластику. Колеса – наднизького тиску, забезпечують високу прохідність і мінімальний тиск на грунт. Підвіска в машини – залежна, на подовжніх напівеліптичних ресорах з гідравлічними телескопічними амортизаторами.

Модельний ряд всюдиходів МАС включає в себе версію, що має колісну формулу 4×4, з кузовом з відкидними бортами (МАС -4421 “Дніпро”), фургон (МАС-+6632 «Двіна») і модель з тентованим кузовом (МАС-+6622 «Березина» ) з колісною формулою 6×6, а також вантажну версію з колісною формулою 4×4 (МАС-+4425 «Ангара»).

Двигун замовник може вибрати на свій розсуд, всі мотори дизельні: Cummins об’ємом 2,8 літра потужністю 120 к. с. (297 Нм), Андора об’ємом 2,4 літра з віддачею 84 к. с. (220 Нм) і ММЗ об’ємом 4,7 літра потужністю 92 к. с. і крутним моментом 417 Нм. Всі двигуни працюють в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач.


Не пропустіть