MAN випустив нову вантажівку для сільського господарства

У сільському господарстві позначився попит на спеціалізовані вантажні автомобілі. Новинкою в цьому сегменті став повнопривідна чотиривісна вантажівка MAN TGS 41.480 8х8 WS, оснащена спеціалізованим кузовом Fliegl, пише agropravda.com.

Основна відмінність MAN TGS 41.480 8х8 WS від дорожніх ваговозів – це наявність аркових шин низького тиску. Так, на передніх осях встановлені широкі колеса розмірністю 445/65. Крім цього, бельгійська компанія Wierda Voertuig Techniek (WVT), що займалася модернізацією шасі, встановила додаткове гідравлічне управління задньої осі для поліпшення маневреності вантажівки, а також пневмогідропідвіску задніх осей.

Вантажопідйомність агромобіля становить 23 т, але наявність широких шин гарантує, що трамбування верхнього родючого шару грунту не буде. У той же час чотиривісна конструкція шасі і розгалужена конструкція коліс і високий запас потужності в 480 к.с. допоможе автомобілю безперешкодно переміщатися на грунтах зі зниженою несучою здатністю.

Основний внесок в ефективність агровантажівки вносить, звичайно, його надбудова – алюмінієвий контейнер ємністю 32 кубометри, обладнаний механізмом для самостійної розвантаження. Цей вузол сконструйований на основі перегородки усередині. При необхідності цей контейнер можна використовувати як розкидач гною за допомогою спеціальних прорізів у великих задніх дверях.Також змонтована на шасі швидкозмінна система мультиліфт з крюковим захопленням дозволяє оперативно замінити універсальний контейнер на резервуар або іншу платформу.