Audi почала зимові тести кросовера Q2

Новий компактний кросовер Q2 від Audi AG вийшов на дороги для проведення зимових тестів. Папараці виклали в мережу відразу кілька знімків новинки, презентація якої відбудеться лише в наступному році.

Зимові тести кросовера Q2 початку компанія Audi. Моментом відразу скористалися фотошпигуни, які вже встигли опублікувати кілька кадрів в мережі. На них автомобіль, презентація якого пройде не раніше наступного року, покритий маскувальною плівкою. За інформацією виробників, новинка має унікальний дизайн і створена на основі платформи MQB.

Інформації про двигунах, які будуть встановлені в новому позашляховику, ще немає. Швидше за все, можлива комплектація як з бензиновим, так і з дизельним мотором. Також буде можливість вибрати між переднім і повним приводом.

Представлять новинку на автосалоні в Женеві. При цьому назва у позашляховика може змінитися у зв’язку з тим, що права на поточне ім’я моделі має концерн Alfa Romeo. З часом розробники обіцяють здивувати покупців «зарядженими» версіями SQ2 і Q2 RS.


Не пропустіть