Mercedes-Benz SLC готовий до дебюту (фото)

Новенькі Mercedes-Benz SLC були помічені фотошпигунами без будь-якого натяку на камуфляж, причому відразу в декількох кольорах кузова, пише telegraf.com.ua.

21629-0-1

SLC – нова назва для колишнього SLK, яке було обрано автовиробником відповідно до нової німецької номенклатури. Незважаючи на зміну назви, здебільшого цей автомобіль є лише злегка модернізованою версією нинішнього SLK – автовиробник вніс стандартні зміни для середини життєвого циклу моделі.

Відзначити варто лише рестайлінгову версію переднього бампера, злегка видозмінену оптику, яка стала трохи більшою і тепер повністю відповідає решті моделей Mercedes. Головне світло ознаменувало собою перехід від бі-ксенонових фар в SLK до світлодіодних в SLC.

Профіль автомобіля залишився практично незайманим, в той час як в задній частині була змінена графіка ліхтарів (вони, звичайно, також світлодіодні). У новий задній бампер акуратно інтегровані два вихлопні патрубки – все точно так само, як на всіх недавно представлених нових моделях Mercedes-Benz.

Завершують зовнішні зміни нові варіанти легкосплавних колісних дисків і нові кольори фарбування кузова.

Що стосується двигунів, то SLC 450, за чутками, отримає 3,0-літровий твін-турбо V6, продуктивність якого оцінюється в 367 к.с. і 517 Нм максимального крутного моменту. Наступник SLK 55 AMG оснащуватиметься ще більш потужним мотором, але інформації про нього поки немає – залишається дочекатися офіційної презентації авто. Як очікується, вона відбудеться в найближчі дні.