Opel відродить легендарну модель

Прототип нового Opel GT можуть показати вже в березні 2016.

Компанія Opel працює над відродженням моделі GT – спорткара, що випускався в період між 1968 і 1973 року. Про це з посиланням на джерело всередині компанії повідомляє видання Auto Bild.

За даними німецьких журналістів, новий Opel GT допоможе виробнику поліпшити імідж марки. За попередньою інформацією, новинка буде побудована на загальній базі з моделлю Astra останнього покоління, але буде істотно відрізнятися від неї по дизайну. За основу нового спорткара буде взятий концепт Monza, представлений в 2013 році на автосалоні у Франкфурті.

У рух новий Opel GT будуть приводити тільки чотирициліндрові мотори. Правда, інсайдери обіцяють, що їх віддача буде на непоганому рівні і складе до 300 кінських сил. Крім того, ще одним конкурентом нового GT повинна стати ціна, яка буде починатися з позначки 25 000 євро.

До речі, концепт нового Opel GT можуть показати вже в березні 2016 року на автосалоні в Женеві. Як заявив глава німецької марки Карл-Томас Нойманн в невеликому відеоролику, на виставці виробник представить концепт, який «ви, можливо, не очікуєте від Opel».

Нагадаємо, вперше прообраз оригінального Opel GT був показаний в 1965 році на автосалоні у Франкфурті і вважається першим європейським концептуальним автомобілем. Через форму кузова, що нагадувала американські спорткари, автомобіль охрестили «Маленьким Корветтом» (Baby Corvette). Випуск серійного Opel GT був налагоджений в 1968 році в Бохумі. Автомобіль пропонувався з 1,1-літровим 67-сильним двигуном і з 1,9-літровим 102-сильним мотором. На конвеєрі класичний Opel GT протримався до 1973 року. У 2007 році компанія Opel зробила спробу відродження моделі GT. Новий родстер з таким же ім’ям випускався лише три роки і був знятий з виробництва через низькі продажів.


Не пропустіть