Компанія Zotye озвучила вaртiсть «китайського клона Audi Q3»

Молода китайська машинобудівна компанія Zotye напередодні офіційно оголосила ціни на свій новий кросовер SR7, який зовні є майже точною копією німецького SUV Audi Q3, пише vistanews.ru.

Офіційні продажі нового компактного позашляховика Zotye SR7 почнуться вже в другій половині поточного місяця за ціною від 76,8 тисячі юанів, що приблизно дорівнює 278 тисячам гривень, або $12 тис. Незважаючи на те, що китайський кросовер своєю зовнішністю сильно схожий на модель Audi Q3, у SR7 все ж є кілька відмінних фрагментів, наприклад, оригінальна форма фар зі світлодіодною системою освітлення, інший дизайн переднього бампера і решітки радіатора.

За інформацією компанії Zotye, новий кросовер оснащений 1,5-літровим бензомотором, який виробляє до 150 кінських сил, який поєднується з п’ятишвидкісною механічною КПП. Також очікується поява в майбутньому версії з автоматичною трансмісією. Крім цього, базова комплектація SR7 включає електричне ручне гальмо, системи ABS і EBD, парктроник і ряд інших корисних опцій.