Показали спорткар за мотивами 3IЛа

Пілотну партію машин побудують до середини 2016 року.

Проживаючий в ОАЕ дизайнер Ентоні Джанареллі вирішив заснувати фірму з виробництва спорткарів класичної зовнішності. Його первісток – спайдер Jannarelly Design-1 – сильно нагадує радянську розробку заводу імені Лихачова з 60-х.

72cee2f367386a9a217eaf00f7cf38b5

Зрозуміло, в дітище Ентоні Джанареллі можна розгледіти не тільки риси ЗІЛ-112с, але і Ferrari 250 Testa Rossa Scaglietti Spyder, і Shelby Cobra, але пропорціями арабський скакун ближче саме до радянській машині, хоча не факт, що Джанареллі взагалі знав про її існування.

Радянський гоночний болід мав стеклопластиковий кузов і 6,0-літровий двигун V8 потужністю 250 к.с. – За мірками 60-х це був справжній суперкар. Машина з’явилася в результаті еволюції гоночних напрацювань інженерів заводу ЗІС/ЗІЛ, успішно виступала в змаганнях.

Розроблений через півстоліття після ЗІЛа спайдер Jannarelly Design-1, як не дивно, не запропонує своїм покупцям нічого принципово нового: як і у ЗІЛа, кузов арабської машини являє собою просторову трубчасту раму, прикриту панелями зі склопластику.

97265fd8afd676705adc2799a9a6feb4

Втім, окремі елементи все ж будуть виконані з нечуваного в 60-х карбону.

Двигун Джанареллі планує купувати у японців – заслужений 3,5-літровий бензиновий V6 Nissan потужністю 304 к.с. З урахуванням маси автомобіля в 710 кг цього скромної за мірками сучасних спорткарів мотора має вистачити, щоб забезпечити Design-1 гідну динаміку: заявлений розгін до 100 км / год за 4 секунди. Коробка передач передбачається виключно механічна 6-ступінчаста. Ведучі колеса, зрозуміло, задні, диференціал між ними самоблокується. Підвіска спереду і ззаду – на подвійних поперечних важелях.

До середини наступного року фірма Jannarelly обіцяє побудувати пілотну партію з тридцяти примірників Design-1 ціною в 55 тис. Доларів кожен, далі випуск буде здійснюватися в індивідуальному порядку у тримісячний строк, причому розробники обіцяють більшу гнучкість і можливість трансформувати конструкцію машини під запити конкретного клієнта.