У Chevrolet Niva може з’явитися «бойова» версія

GM-АвтоВАЗ не виключає виходу на ринок нової модифікації позашляховика, пише auto.mail.ru.

Спільне підприємство GM-АвтоВАЗ незабаром може вивести на ринок Chevrolet Niva в новому забарвленню – камуфляжному. Про це стало відомо завдяки повідомленням в офіційній групі «ВКонтакте», присвяченої Chevrolet Niva.

GM-АвтоВАЗ опублікував фотографії «Шниви» в «бойовому» розфарбовуванні і запропонував користувачам взяти участь у міні-опитуванні. У шанувальників Chevrolet Niva запитують, чи подобається їм таке колірне рішення, чи готові вони придбати даний автомобіль і погодилися б доплатити за такий колір.

У випадку, якщо результати опитування виявляться позитивними, виробник може випустити позашляховик з камуфляжем замість однотонної емалі. Чи буде «бойова» «Шніва» відрізнятися від звичайної чимось ще, крім розмальовки, не повідомляється.

Додамо, що нещодавно в мережі з’явилися патентні зображення, які повністю розкривають зовнішність Chevrolet Niva другого покоління. Втім, цей проект в даний час знаходиться в підвішеному стані. При сприятливому збігу обставин абсолютно нова Chevrolet Niva з’явиться не раніше 2018 року.