В Україні появився свій позашляховик “Хантер” (фото)

Львівський завод “Електронмаш” представив автомобіль підвищеної прохідності “Хантер”. Позашляховик призначений для мисливців, інженерних бригад і спецслужб, але в ньому легко обладнати автодім для тривалих подорожей, інформує uagolos.com.

Автомобіль “Хантер” – це двовісна конструкція з дизельним двигуном категорії М1G (підвищеної прохідності) і колісною формулою 4×4. Базовою моделлю для виготовлення “Хантера” став новий сертифікований автомобіль моделі “Електрон” EМ-М320.42, серійно виготовляється з 2012 року.

Представляючи новий автомобіль, президент корпорації “Електрон” Юрій Бубес повідомив, що той оснащений “економічним дизельним двигуном” без уточнення марки і моделі, але мотори, очевидно, будуть пропонуватися: або 114-сильний турбодизель ЗМЗ-51432.10, або 125-сильний бензиновий ЗМЗ -ЗМЗ-40911.10. Крім того, російськими напевно виявляться механічна 4-ступінчаста коробка передач (УАЗ-315126), “раздатка” (УАЗ-3909) та мости (передній – УАЗ-2206, задній – УАЗ-+3741).

Конструкція автомобіля “Хантер” розроблена з можливістю створення на його базі модифікацій різного призначення: для транспортування персоналу, що працює в складних польових умовах (геологів, геофізиків, лісників, геодезистів, для мобільних аварійно ремонтних бригад енергетиків, шляховиків, залізничників та ін.), А також для організації активного відпочинку, наприклад, полювання.

Повнопривідний “Хантер” оснащений потужною електричною лебідкою і має підвищений кліренс, може долати бездоріжжя, круті підйоми, а при необхідності допомагати іншим транспортним засобам.

Автомобіль розрахований на перевезення 6 чоловік (2 – в кабіні і 4 – в кузові). Кузов виконаний з сендвіч-панелей. Пасажирський салон обладнаний відкидними столиками, шафою для зберігання одягу, ручної поклажі та спорядження, системами опалення та кондиціонером.

Однією з особливостей його конструкції є спеціальний оглядовий майданчик з відкидними перилами на даху кузова, на який можна піднятися розкладною драбинкою. Автомобіль розрахований на функціонування в помірному кліматі при номінальних температурах повітря навколишнього середовища від мінус 30 ° C градусів до плюс 50 ° C.

Ціна львівського “Хантера” в базовій комплектації складає 25 тис. Доларів. Варіант “люкс” з усіма наворотами обійдеться покупцеві вже в 40 тис. Доларів. Представники заводу “Електронмаш” стверджує, що на “Хантер” вже є замовлення на три місяці вперед.


Не пропустіть