Нова інформація про найшвидший кросовер у світі (фото)

Розробка другого в історії Lamborghini позашляховика наближається до завершення – світова прем’єра Lamborghini Urus відбудеться в березні 2018 року в Женеві

Технічні характеристики машини поки засекречені, проте глава відділу перспективних розробок Lamborghini Мауріціо Реджані зробив собі свідомий «витік» інформації, явно з метою піару прийдешнього позашляховика. За словами Реджані, Lamborghini Urus буде найшвидшим позашляховиком в світі, здатним підкорювати першу сотню менш ніж за 4 секунди.

aa2c2e5b4a37fcf737d6b3cef499b948_orig

Такими показниками поки не можуть похвалитися конкуренти – Bentley Bentayga розганяється до першої сотні за 4,1 с, а BMW X6M за 4,2 с. При цьому, за словами Реджані, Lamborghini Urus отримає «адекватний» двигун, який не буде шокувати власника величезною витратою палива. Якщо бути точніше, то під капотом Lamborghini Urus пропишеться чотирилітрова бі-турбо вісімка, запозичена у кросовера Audi Q7, форсована до 600 к.с. (900 Н ∙ м). Від німецького побратима буде запозичена й платформа MLB2, що має на увазі широке використання алюмінію.

6e989f6b6f3d25ab29651ae0cca967ba_orig

Маурісіо Реджані додає, що головне завдання розробників Lamborghini Urus полягає в тому, щоб зробити машину легше конкурентів. Тобто прийдешній позашляховик повинен важити не більше 2300 кг. Це завдання вирішується не тільки за допомогою легких сплавів, але і за допомогою вуглепластика, який повинен допомогти машині не перевищити ваговий ліміт. Не менше уваги приділено опрацюванні аеродинаміки, і за цим показником Lamborghini Urus також буде кращим у своєму класі. За словами Маурісіо Реджані, Lamborghini Urus вийде настільки неординарним і високотехнологічним, що фактично утворює новий сегмент, в якому і стане монополістом. Інші спортвнедорожнікі йому не конкуренти, бо Lamborghini Urus «поєднуватиме прохідність справжнього джипа і динаміку спорткара». Судячи з того, що передсерійні Lamborghini Urus випробовуються в пустелях ОАЕ, прохідності дійсно приділяється серйозна увага. Що стосується динаміки сьогодення спорткара, то тут питань не повинно виникнути, так що якщо що Lamborghini і вміє добре робити, так це швидкі автомобілі.


Не пропустіть