Porsche Cayman GT4 Clubsport в новому промо-відео

Німецький виробник випустив нове промо-відео з Porsche Cayman GT4 Clubsport, який дебютував минулого місяця на Лос-Анджелеському автосалоні.

porsche-cayman-gt4-clubsport-1

Розроблена виключно для треку, остання інтерпретація Cayman пропонує «повну свободу всередині клітини». Porsche демонструє версію GT4 Clubsport на злітно-посадковій смузі в тому ж «костюмі», що і в Лос-Анджелесі. Вже стартував прийом замовлень в США за ціною 165 000 доларів.

За цю чималу суму грошей ви отримаєте виключно гоночний Cayman, який має право на участь в гонці Pirelli GT3 Cup Trophy USA, SRO GT4, VLN Long Distance Championship Nurburgring і Ultra 94 GT3 Cup Challenge Canada. Крім того, автомобіль може брати участь у клубних гонках, організованих Porsche Club of America.

porsche-cayman-gt4-clubsport-17

У порівнянні зі своїм цивільним побратимом, ця гоночна версія легше на 38 кг і оснащується автоспорт-версією 3,8-літровим опозитним мотором потужністю 380 к.с. Двигун агрегатується з трансмісією з подвійним зчепленням і гоночним блокируемим заднім диференціалом. Такий набір обладнання забезпечує Porsche Cayman GT4 Clubsport максимальну швидкість 295 км / год.

Як і слід було очікувати від гоночного автомобіля, він комплектується всім стандартним захисним спорядженням, наприклад, каркас безпеки, посилені гальма і гоночні авто сидіння з шеститочковими ременями безпеки, щоб утримувати водія в оптимальному положенні в складних умовах гонки.

Клієнтам, що розмістили замовлення на останню трекову іграшку від Porsche, доведеться почекати пару місяців до її отримання.


Не пропустіть