А-ля Range Rover: таким може бути новий позашляховик Rolls-Royce ?!

Ми вже знаємо, що Rolls-Royce намір в найближчому майбутньому випустити конкурента позашляховика Bentley Bentayga. Однак на сьогоднішній день про новинку толком нічого невідомо. Тому багатьох мучить одне з найголовніших питань: який же дизайн отримає машина?

І до цього питання періодично підключаються дизайнери. Раніше ми вже бачили кілька проектів щодо вигляду майбутнього позашляховика. А днями з’явився ще один – від незалежної мальтійської студії RM Design, пише ua-news.in.ua.

Мабуть, це один з найбільш суперечливих проектів. Звичайно, стиль Ролс-Ройса видно, і дуже навіть. Але нам одним здається, що вже дуже віддає Range Rover`ом?

Щодо самого авто, то, за попередньою інформацією, він буде побудований на новій алюмінієвій платформі, яку розділить з майбутньому поколінням моделі Phantom. Швидше за все, під капотом машини буде встановлений модернізований 6,8-літровий V12. Орієнтовно SUV з’явиться в 2018 році. Вартість новинки буде становити приблизно 250 – 280 тис. фунтів, тобто 372 – 417 тис. доларів.