TVR виходить із тіні

Відроджений британський виробник спорткарів TVR представив перше зображення нової моделі.

На сторінці компанії в Facebook представлений вигляд нового спорткупе. Нагадаємо, що в серпні нинішнього року новий керівник компанії Ліс Едгар оголосив, що до 2017 року, коли марка відзначатиме свій 70-річний ювілей, на світ з’явиться абсолютно нова спортивна модель. Початковий тираж моделі складе 250 машин.

Автомобіль отримає атмосферний двигун Ford V8 з сухим картером, доопрацьований фірмою Cosworth. Купе буде побудовано за «класичною» для подібних машин технологією – трубчасту просторову раму iStream від Гордона Мюррея «одягнуть» в кузовні панелі з композитних матеріалів. До речі, знаменитий творець суперкара McLaren F1 і його фірма відповідатимуть за технічну частину проекту.

Крім купе в планах компанії випуск спорідненого кабріолета, а також створення гоночного боліда категорії GT3 для участі у багатогодинних марафонах, включаючи знамениті «24 години Ле-Мана».

Нагадаємо, що всі права на бренд TVR перейшли до Лісу Едгару, засновнику компанії-розробника комп’ютерних ігор Bullfrog, від її колишнього власника Миколи Смоленського влітку 2013 року. За словами Едгара, вартість купе складе порядку $ 75000, а кабріолет обійдеться в $ 119 000.

tvr-vykhodit-iz-teni


Не пропустіть