Citroen випустить конкурента Toyota Crown

Влітку наступного року підприємство Dongfeng-PSA почне випуск седана Citroen C6 другого покоління

«Точкою відліку» послужить концепт-кар Citroen Metropolis, показаний в 2010 році на Шанхайському автосалоні і вже тоді позиціонувався як автомобіль, розроблений виключно для китайського ринку. Воно й зрозуміло – в Європі продажі Citroen C6, м’яко кажучи, залишали бажати кращого. Інша справа Китай, з його бездонним авторинком і любов’ю китайських автомобілістів до іномарок. Тим більше великих і «багато» виглядаючих, яким якраз і є Citroen Metropolis.

Citroen C6 буде побудований на модульній платформі ЕМР2, колісна база обіцяна як і у попередника (2900 мм), а що стосується двигунів, то під капотом пропишуться два бензинові турбомотори об’ємом 1,8 і 2 літри. Найцікавіше полягає в тому, що одним лише Citroen C6 китайці обмежуватися не збираються, і, якщо вірити китайським автомобільним ЗМІ, то у нього з’явиться ще й рідний брат преміального суббренда DS. Якщо бути точніше, то це буде седан DS9, який запозичить дизайнерські рішення від іншого концепт-кара – Citroen DS Numero 9, показаного в 2012 році на Пекінському автосалоні.

Автомобілі розведуть по різних цінових нішах, і якщо стосовно недорогого Citroen C6 доведеться конкурувати з Toyota Crown та іншими седанами Е + класу, то преміальний DS9 спробує кинути виклик німецьким і японським однокласникам. Швидше за все, продаватися обидва автомобілі будуть виключно в Китаї, так як на інших ринках їх перспективи виглядають досить невизначеними. У Європі вони навряд чи припадуть.

e5c6ebbcd354be88ec06fc9861a5a278_orig