Пікап Honda Ridgeline вже в Детройті

Автомобіль отримав 3,5-літровий двигун з сімейства Earth Dreams Technology, який працює в парі з 6-ступеневою автоматичною коробкою передач, пише mashyna.com.ua.

На вибір покупцям нове покоління буде пропонуватися з переднім і повним приводом i-VTM4.

Перевагою моделі також має стати один з найбільш просторих салонів у своєму класі. Задні сидіння складаються в пропорції 60/40, що дозволяє забезпечити максимум корисного простору. Для комфортної поїздки клієнтам буде запропоновано трьохзонний клімат-контроль, систему запуску двигуна без ключа, мультимедійну систему з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм, яка адаптована для роботи з пристроями на базі операційних систем IOS та Android.

В порівнянні з попередником новий Ridgeline став довшим на 100 мм і ширшим на 137 мм. Ширина вантажної платформи становить 1220 мм, а максимальна вантажопідйомність – 726 кг. Для зручності експлуатації нова модель отримала рівну підлогу і спеціальну зливну пробку, яка полегшує процес зливу води після мийки навантажувальної платформи. Задній борт відкривається в двох положеннях – убік і вниз. А для додаткового багажу передбачено спеціальний відсік під вантажною платформою.

Новинка обладнана аудіосистемою потужністю 540 ват, яка дозволяє відтворювати музику не лише в салоні, але й ззовні. Також в бічній панелі навантажувальної платформи знаходиться інвертор (400 ват), який дозволяє підключати різні пристрої і електроприлади.

Інформація про можливість появи новинки в Україні поки відсутня.


Не пропустіть